Chyba LocalBridge.exe nebo SkypeBridge.exe, číslo chyby 0xc000012f a jak ji odstranit

Po aktualizaci operačního systému Windows 10 se řadě uživatelům (hlavně ale českým) začala po startu Windows zobrazovat chyba Chybná bitová kopie a poškozený soubor ?????libfoxloader.dll. Za otazníky se mohou skrývat různé kombinace čísel, na našem obrázku je zrovna 27929libfoxloader-x64.dll:

Na vině je v počítači nainstalovaný software od společnosti Seznam.cz (všimněte si té cesty ..\ApData\Roaming\Seznam.cz\bin\…, kde je hned vidět, kdo stojí za problémem), což je obvykle Seznam Pošťák nebo Seznam Lištička. Řešení je jednoduché, bezpečně si „chybu“ opravíte sami:
1) Nejprve je potřeba se zbavit zobrazených chybových hlášení, aby nebyly na obrazovce. Vydržte a odklikejte všechny chyby, které se zobrazí. Pokud se budete snažit odinstalovat programy Seznamu a na obrazovce budou zobrazeny tato chybová hlášení, nepodaří se vám programy odinstalovat.
2) Teprve poté odinstalovat vše, co mezi nainstalovanými programy od Seznam.cz najdete. V menu Start -> Nastavení -> Aplikace si zobrazíte všechny naistalované programy a všechny programy s názvem Seznam Software nebo vydavatelem Seznam.cz ikonou červeného „S“, odinstalujte.

Po restartu počítače už by se neměla zobrazovat žádná chybová okna. Pokud ano, projděte seznam nainstalovaných aplikací ještě jednou a určitě najdete přehlédnutý program od Seznamu, který odinstalujte také.

Nedoporučujeme instalovat žádný software od Seznamu, a to ani Seznam prohlížeč. Pokud využíváte nástroj Pošťák nebo Lištička a opravdu od nich nechcete upustit, je potřeba stáhnout poslední verzi a zaktualizovat je.
Pokud nevíte, jak se Vám dostal Seznam.cz do počítače, tak tento software bývá „přibalený“ k různým prográmkům, které můžete stáhnout třeba na Slunečnici (www.slunecnice.cz). Při stahování se zobrazí nenápadná nabídka (která je bohužel vždy zaškrtnutá), zda si přejete se staženým programem inainstalovat i další program. To bývá obvykle Seznam software, který pak způsobuje problémy.

Napsat komentář