Software

Dodáváme veškerý dostupný software včetně jeho instalace a přizpůsobení.

Jako GOLD PARTNER společnsoti ESET a doporučujeme ochranu produkty ESET Antivirus a Security. Dokážeme chránit Vaše počítače a účinně nasadit i nastavit nejlepší antivirovou ochranu, která je nyní k dispozici.

Systémy zálohování a archivace dat, počítačů i celých serverů. Doporučujeme řešení založená na dokonalých systémech Acronis Backup (jsme autorizovaný partner Acronis) a Altaro Backup.

Systémy Acronis umožňují zálohovat data počítačů nebo serverů tak dokonale, že při případné havárii disku obnovíme počítač do okamžiku, kdy byla záloha provedena. Ale naprosto se vším, včetně operačního systému, nainstalovaných aplikací, uživatelských dat, dokumentů… prostě do poslední ikonky na ploše, do posledního souboru v zastrčené složce na disku. Acronis dokáže provést zálohu celého obsahu disku (image disku) a uložit na Vámi zvolené úložiště (externí disk, síťový disk, cloud, FTP server…) a z něho pak také obnovu provést. Data je možné zabezpečit silným šifrováním, zálohovat pouze rozdíly (změny na disku) a používat silnou kompresi zálohovaných dat. Acronis dokáže zálohovat i během práce na pozadí, aniž by Vás omezoval v práci.

Dodáváme ekonomický a informační software HELIOS RED

Nabízíme řešení serverových systémů postavených na systému Windows nebo Linux, virtualizaci a jejich správu.