ESET – bezpečnostní řešení

Pro zabezpečení jednotlivých počítačů až po rozsáhlé sítě doporučujeme bezpečnostní produkty ESET. Se svými produkty pokrývá veškeré potřeby od antivirové ochrany až po šifrování dat, zálohování, správu techniky, ověřování nebo antispamový štít.

Jsme ESET Gold Partner se zkušenostmi s nasazením, použitím i správou počítačů a ESET ochranou.

GOLD partner ESET Hradec Králové

ESET dokáže chránit stolní počítače s Windows, MacOS nebo Linuxem, zařízení s Androidem nebo i servery.

Výhody ESET řešení

HIPS

Umožňuje definovat pravidla pro systémové registry, procesy, aplikace a soubory a detekuje hrozby na základě chování systému.

Ochrana proti ransomwaru

Je to bezpečnostní vrstva, která chrání počítač před ransomwarem. Monitoruje a vyhodnocuje všechny spuštěné aplikace na základě jejich chování a reputace. Pokud dojde k chování shodnému s ransomwarem, dojde k blokaci daného procesu.

Ochrana před síťovými útoky

Rozšiřuje schopnosti firewallu a zlepšuje detekci takzvaných CVE (Common Vulnerabilities and Exposures) neboli běžných zranitelností v síti na protokolech SMB, RPC a RDP. Přidává důležitou vrstvu ochrany před škodlivým kódem, který se šíří zneužíváním chyb v síťových protokolech.

Pokročilá kontrola paměti

Monitoruje chování škodlivých procesů a kontroluje je ihned po rozbalení v paměti. Takto je schopna detekovat i šifrované hrozby.

Integrovaný sandbox

Moderní malware používá techniky, které mají za úkol maximálně ztížit detekci bezpečnostním řešením. Pro nalezení a identifikaci opravdového chování takové hrozby produkty ESET používají integrovaný sandbox. V izolovaném virtuálním prostředí dochází k emulaci různých hardwarových komponent počítače, softwaru a ke spuštění podezřelých vzorků.

Exploit Blocker

Zajišťuje ochranu stanic před dosud neznámými hrozbami, takzvanými zero day útoky. Sleduje chování procesů a hledá podezřelou aktivitu, která je pro exploity typická. Chrání často zneužívané aplikace, jako jsou internetové prohlížeče, čtečky PDF, poštovní klienti nebo MS Office.

Firewall

Brání neautorizovanému přístupu do firemní sítě a chrání firemní data před zneužitím. Umožňuje definovat důvěryhodnou síť a při detekci neautorizovaného připojení se přepne do administrátorského režimu.

Ochrana proti zapojení do botnetu

Chrání před infiltrací malwarem, který zapojuje infikované počítače do botnetové sítě. Tu může útočník využívat například k šíření spamu, síťovým útokům na jiná zařízení či k dalšímu šíření škodlivého kódu.

Vhodná ochrana pro domácí uživatele je:

ESET Family Security Pack

výhodná licence pro 3 počítače a 3 zařízení s OS Android

popřípadě licence pro 4 a méně počítačů:

Pro firemní řešení dokážeme navrhnout cenové výhodné řešení s dokonalou ochranou. Pomůžeme s nasazením, integrací a přechodem z jiných produktů.

Rozhodně nedoporučujeme instalovat stažené pirátské verze antiviru ESET, které mohou být úmyslně podvrženy a sloužit útočníkům jako trojský kůň. Samotný crack nebo i keygen na ESET bývá často trojským koňem. I licenční číslo k ESET produktu, získané pokoutně na warez stránkách, může být zdrojem bezpečnostního rizika. Potřebujete-li pomoci s licencí, neváhejte se na nás obrátit. Pomůžeme vám správně nasadit i licencovat vaše bezpečnostní řešení ESET.

Detailní ceny naleznete ZDE.