Počítač pro těžbu kryptoměny Chia

Pro těžbu kryptoměny Chia (Proof Of Space) nabízíme počítač s úložným prostorem až 96TB, v maximálním osazení (při použití 18TB disků) dokonce 180TB prostoru.
Počítač je osazený šestijádrovým procesorem i5 (dvanáct vláken), 16GB operační paměti DDR4, systémovým diskem 250GB M.2 a 2TB M.2 diskem pro temporary soubory s hodnotou TBW (terrabyte written) 1200. Tento disk v kombinaci s výkonným procesorem umožňuje produkovat ploty až v šesti paralelních procesech. Úložiště pro vygenerovaná data slouží vysokokapacitní 3,5″ disky SATA, uložené v dobře chlazené skříni.

Je možné použít disky s různou i rozdílnou kapacitou, protože základní deska podporuje připojení až deseti SATA rozhraní. Doporučujeme začít s disky 8TB, je ale možné osadit i 18TB disky, které pak dohromady tvoří až 180TB prostor. Opět je vhodné použít jednotky s dlouhou životností i zárukou. Seagate IronWolf Pro drží záruku 5 let.

Na přání je možná volba operačního systému (Windows 10 nebo Linux), konfigurace s jiným procesorem, volba počtu i kapacity disků popřípadě rozšíření o další externí úložiště. V případě potřeby můžeme poskytnout více informací a upravit konfiguraci podle přesných požadavků.

Napsat komentář